Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяні місії у м.Кіровоград |
Цього року з 6–го по 10–го січня брати Р. Шльомський та А. Василиків брали участь в Різдвяних місіях у м. Кіровоград.
Ініціятиву в проведенні поїздки виявив о. Іван Третяк, адміністратор парафії Різдва Св. Івана Хрестителя. Прибувши 6-го січня до Кіровограда, семінаристи допомагали проводити богослужіння на Богослужіннях Свят-Вечора. Опісля розпочалася Свята Вечеря, коли спільно з родиною о. Івана ми вечеряли, колядували, ділились першими враженнями від поїздки. Після цього розпочалися Різдвяні Богослужіння. У часі Різдвяних свят ми відвідували з колядками парохіян. Запам’яталося багато позитивних вражень від поїздки. Особливо вразив добрий приклад служіння, жертовності, любови до Бога, до свого народу о. Івана. Браття висловлюють подяку за можливість поїздки ректорату семінарії та о. Івану.
|