Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
З різдвяною колядою до греко-католиків Молдови |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 13 January 2014 15:47 | |||
Зранку в день Навечір’я відбулося богослужіння Царських Часів в Духовно-культурному та інформаційному центрі Української Греко-Католицької Церкви в Молдові ім. митрополита Андрея (Шептицького), а ввечері – Вечірня з Літургією св. Василія Великого у катедральному храмі римо-католицької громади. У сам празник о. Роман Поправка, відповідальний за католиків східного обряду та настоятель парафії Покрова Пресвятої Богородиці в м. Кишинів, разом зі сотрудником о. Ігором Плевським та семінаристами відслужили торжественні святкові Літургії в Кишиневі та Бельцах. У Кишиневі перед початком Літургії відбувся чин освячення євхаристійного набору, Євангелія та Апостола, пожертвувані жертводавцями з України та подаровані для парафії через руки семінаристів. Після Літургії священики, семінаристи та парафіяни відвідали з колядою римо-католицького єпископа Антонія (Коша), а ввечері о. Роман зі семінаристами завітав з українською колядою до вірних, які їх запросили. Наступного дня різдвяних свят коляда залунала в стінах Посольства України в Молдові, де колядників приймав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Сергій Пирожков та працівники Посольства. Для інформації За часів Радянського Союзу багато вірних УГКЦ виїхали в Молдову працювати за скеруванням. Відповідно до даних перепису населення 2002 року, в цій країні проживали понад 950 сімей, які вважали себе греко-католиками. На даний час богослужіння проводяться в м. Кишиневі та Бєлцах. УГКЦ шукає своїх вірних у Молдові, які можуть звертатися за додатковою інформацією за наступною адресою: о. Роман Поправка ул. Богдана Воеводы, 2/2, кв. 4
|