Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вечір пам'яті о. Ісидора Дольницького [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 22 March 2014 21:17 | |||
Почалось відзначення цих двох знаменних подій з панахиди за о. Ісидором Дольницьким, яка була відправлена у Катедральному храмі Пресвятої Трійці, і яку очолив духівник Братства о.Григорій Комар. У проповіді отець відзначив особливу рису о. Ісидора - його величезне бажання виховати добрих священників. Цьому він присвятив усе своє життя, бувши духівником Львівської духовної семінарії. О. Григорій акцентував увагу на невтомній праці Дольницького, закликаючи братів ставити собі за приклад довіру до Бога, яку мав цей великий муж. Опісля, у семінарійній трапезні відбувся Вечір пам’яті о. Ісидора Дольницького. Після короткого вступного слова голови Братства бр. Андрія Кобилюха, відбувся показ відеоролика про о. Ісидора. Викладач ДДС п. Ігор Бриндак розповів про життя нашого духовного Опікуна, відзначивши його величезний внесок у розвиток Церкви. Братчики декламували вірші. Завершився вечір словом о. Григорія Комара, який підсумовуючи все вищесказане наголосив, що ми повинні мати постійний духовний зв’язок з о. Ісидором Дольницьким, і пишатись, що є членами Братства, яке започаткував цей великий подвижник нашої Церкви. Див.фоторепортаж:
|