Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Кіровоградщина колядує разом з дрогобицькими семінаристами |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 07 February 2016 20:01 | |||
Це зберегло сили і час для семінаристів, оскільки поїзд зупинився за 80 км від місця служіння священика, і брати їх мали подолати автобусом, який не дуже часто відправлявся у потрібному напрямку. Отець Ярослав служить у с.Червоновершки і у с. Роздолля уже 5 років і має там багато роботи, тому семінаристи стали добрими помічниками. Під час перебування на Кіровоградщині брати Олег та Андрій кожного дня прославляли Бога колядою, яка лунала у кожній хаті парафії о. Ярослава. Важкі зимові дні та морозна погода не завадила колядникам виконати поставлене перед ними завдання. 10 січня місіонери повернулися додому.
|