Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійне служіння семінаристів у м. Липовець [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 21 May 2016 16:44 | |||
На початку служіння отець стикався з багатьма труднощами, бо на богослужіннях були присутні по 2 – 3 людей. На сьогоднішній день молитви регулярно відвідує 35 – 40 парафіян. Крім того отець відвідує місцеву школу, де відкрив гурток з іконопису і проводить катехизацію. Слід сказати, що греко-католицька Церква для жителів Липовця – щось нове, оскільки там домінують православні конфесії Київського та Московського патріархатів. Досить часто люди запитують: що саме являє собою УГКЦ? Брати під час місій супроводжували богослужіння своїм співом. Отець підкреслив високу і прекрасну підготовку семінаристів у цьому плані. Cемінаристи також спілкувались із місцевими парафіянами і давали відповіді на різні питання, зокрема про Церкву, семінарію, історію та спів. Слід відмітити також розмови з молоддю і своєрідну катехизацію, яку проводили брати з благословення отця Василя. Таким чином семінаристи мали змогу познайомитися з культурними і ментальними особливостями жителів Вінничини, які дуже схожі до жителів Галичини, однак у деяких аспектах відрізняються. Див.фоторепортаж:
|