... У Дрогобицькій семінарії пройшли нічні чування Братства [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< December 2018 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Visits

 Погода в Україні
 
У Дрогобицькій семінарії пройшли нічні чування Братства [ФОТО] PDF Print E-mail
Sunday, 09 December 2018 10:03

alt8 грудня 2018 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулись традиційні нічні чування Братства з нагоди празника Введення в храм Пресвятої Богородиці. Розпочалось дійство молитовною ходою з іконою Братства, кульмінацією якої став вхід у семінарійний храм. Під час ходи брати йшли із запаленими свічками, співаючи величання Пресвятій Богородиці.

Відтак у семінарійному храмі були відслужені Молебень Братства та Воскресна Утреня, які очолив духівник Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні префекта о. Михайла Балка, духівника семінарії о. Михайла Коліщака та випускників семінарії о. Івана Стебівки та о. Євгена Вороновського. Опісля братчики співали Богородичні пісні. Під час чувань відбулись духовні науки, які провадив викладач та духівник семінарії о. Олег Чупа. Разом з братчиками Дрогобицької семінарії мали нагоду молитись братчики з Київської та Львівської семінарій.

Опівночі розпочалась урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Григорій у співслужінні о. Михайла Балка та протодиякона Богдана Криницького. Супроводжував богослужіння літургійними піснеспівами семінарійний хор "Оранта" під керівництвом о. Андрія Буня, який є регентом хору та викладачем семінарії. По завершенні Літургії владика здійснив чин освячення води і окропив нею всіх присутніх братів і отців. А відтак втомлені брати відправились на нічний спочинок.

Див.фоторепортаж: