Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобицькій семінарії пройшли нічні чування Братства [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 09 December 2018 10:03 | |||
Відтак у семінарійному храмі були відслужені Молебень Братства та Воскресна Утреня, які очолив духівник Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні префекта о. Михайла Балка, духівника семінарії о. Михайла Коліщака та випускників семінарії о. Івана Стебівки та о. Євгена Вороновського. Опісля братчики співали Богородичні пісні. Під час чувань відбулись духовні науки, які провадив викладач та духівник семінарії о. Олег Чупа. Разом з братчиками Дрогобицької семінарії мали нагоду молитись братчики з Київської та Львівської семінарій. Опівночі розпочалась урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Григорій у співслужінні о. Михайла Балка та протодиякона Богдана Криницького. Супроводжував богослужіння літургійними піснеспівами семінарійний хор "Оранта" під керівництвом о. Андрія Буня, який є регентом хору та викладачем семінарії. По завершенні Літургії владика здійснив чин освячення води і окропив нею всіх присутніх братів і отців. А відтак втомлені брати відправились на нічний спочинок. Див.фоторепортаж:
|