Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Постриг нових членів семінарійного Братства та святкування празника [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 09 December 2018 19:31 | |||
Відтак молитвою розпочались святковий концерт та обідня трапеза в актовому залі семінарії, на яких були присутні ректорат та семінарійна братія. На початку всіх присутніх на святкуванні своїм співом та грою на гітарі потішив семінарист II курсу брат Василь Коваль. Відтак прекрасно та надзвичайно майстерно виконали пісню "Алилуя" студентки Інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Тріо дівчат зачарували всіх своїм чудовим співом. Після них есатафету перейняв семінарійний гурт "Quo vadis", у виконанні якого прозвучали декілька авторських пісень соліста гурту Василя Коваля (II курс). На святкування до Дрогобицької семінарії були запрошені братчики із Братстсва "Введення в храм Пресвятої Богородиці" Львівської духовної семінарії Святого Духа. Тому після першої частини яскравих та творчих виступів слово виголосив семінарист Львівської семінарії брат Маркіян Паньків, який подарував Бртаству нашої семінарії старовинну ікону Вишгордської Богородиці та фото братчиків Львівської семінарії. Опісля концертна програма продовжилась, і на сцену вдруге вийшли студентки ДДПУ, які чарівно виконали ще одну пісню. По завершенні виступу всі мали можливість переглянути фотозвіт про харитативну діяльність братчиків Дрогобицької духовної семінарії. Завершальним акордом святкового дійства був виступ рок-оркестру "Modern folk". У виконанні цього неординарного та відносно недавно створеного колективу прозвучали три музичні твори у супроводі двох скрипок, ударних, бас-гітари, соло-гітари, цимбал та сопілки. Гра цього інструментального колективу викликала дуже позитивні емоції слухачів та гучні оплески. Відтак до привітального слова було запрошено голову Братства брата Євгена Карпінця (VI курс), який подякував усім, хто долучився до організації та проведення святкування. Опісля нові братчики отримали пам'ятні грамоти, які їм вручив духівник семінарійного Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Відтак усі присутні в актовому залі мали можливість почути слова настанови із уст Преосвященнішого, який висловив свою велику радість із нагоди прийняття нових членів до Братства. Адже цей вибір означає бажання студентів більше молитись та служити ближнім. Владика підкреслив важливість духовного зростання, крім інтелектуального збагачення, у стінах семінарії і ствердив, що семінаристи мають плекати любов та милосердя, які є рисами справжнього душпастиря. Святкування завершилось подячною молитвою після трапези. Ввечері в семінарійному храмі було відслужено Акафіст до Богородиці на свято Введення Пресвятої Богородиці. Молитву очолив владика Григорій (Комар). Див.фоторепортаж:
|