... Дрогобицькі семінаристи здійснили місію на терени Київської Архиєпархії [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< May 2019 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    

Visits

 Погода в Україні
 
Дрогобицькі семінаристи здійснили місію на терени Київської Архиєпархії [ФОТО] PDF Print E-mail
Thursday, 23 May 2019 15:35

altЗ 24 по 28 квітня 2019 р. Б. семінаристи шостого курсу Тарас Жук та Андрій Мелешко побували на місійних теренах Київської архиєпархії у м. Козятин Вінницької області. Цією парафією опікується о. Антон Борис, випускник Дрогобицької духовної семінарії. Разом із тим, отець душпастирює у населених пунктах с. Михайлин та с. Жежелів.

Впродовж місій брати допомагали отцеві приготувати храм до світлого празника Пасхи, а також супроводжували співом богослужіння. У Великий Четвер брати з отцем молилися у с. Михайлин об 11:00 Вечірню з Літургією св. Василія Великого, а ввечері — Страсну Утреню у Козятині.

Наступного дня, у Велику п’ятницю, зранку в с. Козятин брати-семінаристи молилися Вечірню з виставленням плащаниці. Опісля в селах Жежелів та Михайлин відбулися Царські часи та Чин виставлення плащаниці. Ввечері в с. Жежелів була відслужена Єрусалимська Утреня.

У Велику суботу о 13:00 отець з братами у Козятині молилися Вечірню з Літургією св. Василія Великого, а ввечері відбувся Чин освячення пасок. У неділю, на саме свято Воскресіння Христового, о 2-й ночі розпочались Пасхальні богослужіння в с. Жежелів. Спочатку семінаристи молились Надгробне та Пасхальну утреню, а по їх завершенні – Божественну Літургію св. Йоана Золотоустого. По закінченні богослужінь о. Антон освятив принесені парафіянами паски.

О 6:00 у м. Козятин брати супроводжували своїм співом Пасхальну Утреню, Божестенну Літургія св. Йоана Золотоустого та освячення пасок. Опісля у Козятинському міському Територіальному центрі отець та брати освятили паски для хворих та немічних. Пасхальні богослужіння в с. Михайлин відбулися о 10-й зранку.

Брати висловлюють свою щиру вдячність о. Антону та його сім’ї за теплий прийом та неоціненний досвід, який отримали на місійних теренах. Щиро дякують владиці Григорію (Комару), духівнику Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці", та ректорату ДДС за надану можливість відвідати місійні терени.

Див.фоторепортаж: