Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Нічні чування Братства у Дрогобицькій семінарії [ФОТО] |
Wednesday, 04 December 2019 09:44 | |||
3 грудня 2019 року в Дрогобицькій духовній семінарії традиційно відбулися нічні чування семінарійного Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці». З цієї нагоди до семінарійної обителі завітали випускники семінарії різних поколінь та семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та Львівської духовної семінарії Святого Духа. Розпочались нічні чування Вечірнею з Литією з нагоди празника «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Очолив богослужіння ієромонах Святоуспенської Унівської лаври о. Аліпій Федун, випускник семінарії та колишній префект, у співслужінні проректора з навчальної частини о. Романа Андрійовського та префектів о. Романа Копача та о д-на Богдана Хом’яка. По завершенні богослужіння відбулася вечірня трапеза, опісля якої нашим гостям була проведена невелика екскурсія семінарією. Продовжились реколекції о дев’ятій вечора молитовною ходою з іконою Братства, кульмінацією якої став вхід у семінарійний храм. В часі ходи братчики співали Величання Богородиці та молитву «Пресвятая Богородице, спаси нас». Опісля у семінарійному храмі були відслужені Молебень Братства та Святкова Утреня. Під час канону Утрені відбулось мирування. Очолив богослужіння духівник Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні випускників семінарії о. Івана Леги, економа і протосинкела ординаря для католиків Візантійського обряду в Росії єпископа Римо-Католицької Преображенської єпархії Йосипа (Верта), та о. Аліпія Федуна, префектів о. Михайла Балка, о. Романа Копача та о д-на Богдана Хом’яка. Під час чувань пройшли духовні науки, які провадив о. Аліпій Федун. Ієромонах розважав над покликанням Марії та її участі у спасінні світу. Проповідник заохотив нас наслідувати приклад Богородиці, яка позитивно відгукнулася на Божий поклик. По завершенні богослужінь владика здійснив чин освячення води і окропив нею всіх присутніх братів і отців. Наприкінці чувань у своєму слові єпископ зазначив, що Діва Марія допомагає своїм заступництвом кожному з нас осягнути ціль стати ревним Христовим священиком. Духівник Братства застановив кожного з нас задуматися над своїм покликанням та прикласти всіх зусиль, щоб його зреалізувати. Відтак владика Григорій подякував усім молільникам за спільну молитву та поблагословив на спокійний сон. Див.фоторепортаж:
|