... Введенське братство відсвяткувало свій празник
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< December 2021 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Visits

 Погода в Україні
 
Введенське братство відсвяткувало свій празник PDF Print E-mail
Monday, 06 December 2021 16:48

svyatkuvannya bratstva 2021У Дрогобицькій духовній семінарії відбулися традиційні урочистості з нагоди празника братства «Введення у храм Пресвятої Богородиці». Починаючи з 30 листопада 2021, братчики духовно готувалися до святкувань під духовним проводом преосвященного владики Григорія (Комара), духівника братства ,який провів цікаві  реколекції

4 грудня 2021 року Божого, пізнього вечора, семінаристи разом із гостями з Київської та Львівської семінарій на чолі з духівником братства кир Григорієм та у співлужінні о. Богдана Хом'яка, префекта семінарії, розпочали нічні чування. Почались вони у Введенській каплиці, а відтак братія процесійно спустилися до семінарійного храму. Під час чувань, зркрема, спільнота молилася Молебень та Велику Утреню. Між богослужіннями молільники мали змогу почути з уст о. Олега Чупи, викладача та духівника ДДС, розваження про значення храму Господнього. Опівночі розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, очолювана Кир Григорієм. Під час проповіді архиєрей запропонував розважити над темою сили віри на основі євангельського читання. Прикрасмв богослужіння своїм співом семінарійний хор "Оранта" під диригуванням о. Андрія Буня. Завершилися чування чином водосвяття, після якого владика всіх окропив освяченою водою.

Зранку 5 грудня архиєрей Кир Григорій очолив чин постригу нових братчиків у спіслужінні ректора о. Мирона Бендика, проректора з виховної частини о. Василя Чави, префекта о. Богдана Хом'яка. Відтак святкова програма продовжилась в актовому залі за святковим столом. Під час заходу лунали пісні, вірші та багато інших слів на прославу Богоматері. Голова братсва бр. Василь Коваль, студент V-го курсу, подякував своїй команді (управі братсва) за допомогу в організації святкування празника. Рівно ж бр. Василь щиросердечно подякував духівнику братства влд. Григорієві, який попри свою зайнятість завжди знаходить хвилинку для своїх духовних синів. Насамкінець, Кир Григорій подякував усім присутнім отцям та гостям та привітав нових членів братства. Владика закликав братів-семінаристів прибігати під покров Пресвятої Богородиці, адже вона є тією, яка завжди нас розуміє і яка завжди нам допомагає.

  • Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: