Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Введенське братство відсвяткувало свій празник |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 06 December 2021 16:48 | |||
4 грудня 2021 року Божого, пізнього вечора, семінаристи разом із гостями з Київської та Львівської семінарій на чолі з духівником братства кир Григорієм та у співлужінні о. Богдана Хом'яка, префекта семінарії, розпочали нічні чування. Почались вони у Введенській каплиці, а відтак братія процесійно спустилися до семінарійного храму. Під час чувань, зркрема, спільнота молилася Молебень та Велику Утреню. Між богослужіннями молільники мали змогу почути з уст о. Олега Чупи, викладача та духівника ДДС, розваження про значення храму Господнього. Опівночі розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, очолювана Кир Григорієм. Під час проповіді архиєрей запропонував розважити над темою сили віри на основі євангельського читання. Прикрасмв богослужіння своїм співом семінарійний хор "Оранта" під диригуванням о. Андрія Буня. Завершилися чування чином водосвяття, після якого владика всіх окропив освяченою водою. Зранку 5 грудня архиєрей Кир Григорій очолив чин постригу нових братчиків у спіслужінні ректора о. Мирона Бендика, проректора з виховної частини о. Василя Чави, префекта о. Богдана Хом'яка. Відтак святкова програма продовжилась в актовому залі за святковим столом. Під час заходу лунали пісні, вірші та багато інших слів на прославу Богоматері. Голова братсва бр. Василь Коваль, студент V-го курсу, подякував своїй команді (управі братсва) за допомогу в організації святкування празника. Рівно ж бр. Василь щиросердечно подякував духівнику братства влд. Григорієві, який попри свою зайнятість завжди знаходить хвилинку для своїх духовних синів. Насамкінець, Кир Григорій подякував усім присутнім отцям та гостям та привітав нових членів братства. Владика закликав братів-семінаристів прибігати під покров Пресвятої Богородиці, адже вона є тією, яка завжди нас розуміє і яка завжди нам допомагає.
|