Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дніпродзержинські місії семінаристів |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 17 May 2011 10:51 | |||
Семінаристи Павло Гачан і Іван Комарницький у Пасхальний час з Божої волі мали змогу відвідати парафії Преображення Господнього (м. Дніпродзержинськ) і Благовіщення Пресвятої Богородиці (с. Балівка), де адміністратором є о. Ігор Пагулич. Побувавши на місійних теренах, вони збагатилися місійним досвідом та добрим прикладом священичого служіння.
У підготовці до святкування Світлого Празника Христового Воскресіння семінаристи внесли свій вклад в організацію святкувань, допомагаючи співати богослужіння, прибираючи у храмі, прислуговуючи у вівтарній дружині та виконуючи інші потреби на благо парафії.
Браття розповідають, що на сам Великдень після Божественної Святкової Літургії разом з місцевим священиком о. Ігорем Пагуличем та парафіянами відвідали Хоспіс (Лікарню №4), де пасхальним привітанням та радісним тропарем Христового Воскресіння розділили з хворими та працівниками радість Великодня. Водночас вони передали хворим дарунки зі своїх святкових кошиків парафіян, якими ті щиро поділилися». У Світлий вівторок семінаристи відвідали Преосвященного владику Андрія (Сапеляка) та його брата о. Василя, які є живою історією нашої Церкви та нації. Семінаристи кажуть: «Щиро дякуємо Господу Богу за можливість побувати на місіях, а також дякуємо ректорату Дрогобицької Семінарії, Братству «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» та особисто духівнику братства о. Григорію.
|