Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Святий Миколай прийшов в нашу Alma Mater |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 20 December 2012 18:31 | |||
От і наблизилось до нас свято, якого так щиро ми всі чекали. День св. Миколая. З року в рік цей святий відвідує кожну домівку, не залишаючи поза увагою і Дрогобицьку Духовну Семінарію. Так сталось і цьогоріч. 18 грудня 2012 р. Б. колектив семінаристів і ректорату ДДС провів вечір у теплій та затишній атмосфері, вітаючи у стінах семінарії небесного гостя. Традиційно, цей вечір включав з гумористичної програми, підготованої семінаристами ІІІ курсу. Святкування цього свята розпочалось із Великої Вечірні з Литією, яку семінаристи молились у катедральному храмі Пресвятої Трійці. Очолив цю молитву владика Ярослав (Приріз), правлячий єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Після цього актовий зал ДДС вщент наповнився глядачами, серед яких були присутні як семінаристи, так і весь проферсько-викладацький склад ДДС, а також преосвященний владика Ярослав і священики єпархїі. Серед присутніх було багато і родичів семінаристів. Всі чекали на свято. І воно розпочалось, як належиться, із молитви. Після неї на сцені з'явились актори-третьокурсники, які підготували гумористичну концертну програму. Багато викладачів та членів ректорату мали можливість впізнати себе серед персонажів, адже на сцені їх ролі вдало виконували семінаристи з ІІІ курсу. Святкова атмосфера панувала в залі весь вечір. Наприкінці у ДДС таки завітав небесний гість - святий Миколай, який нагородив викладачів, настоятелів і семінаристів ДДС.
Традиція збережена, чекаємо святого Миколая у нашій Alma Mater й наступного року.
|