Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Паломництво до Нерукотворного образу Ісуса Христа [ФОТО] |
Sunday, 08 February 2015 11:23 | |||
7 лютого 2015 року семінарійна спільнота, на чолі з префектом семінарії о. Василем Вербіцьким, здійснила поїздку до Львова. Метою подорожі було поклоніння перед Нерукотворним образом Ісуса Христа - унікальною реліквією, привезеною з Ватикану, яка сьогодні перебуває в Архикатедральному соборі Святого Юра. Церква святого Юра зустріла братів багатометровими чергами бажаючих вшанувати святиню. Люди з усієї України приїжджають у Львів, щоби скласти свої молитви перед ликом Христовим. Востаннє Апостольську Столицю реліквія покидала сто років тому, а Східну Європу вона відвідує вперше. У Церкві цей образ відомий також як Спас Нерукотворний, Святий Лик, Зображення з Едесси або Мандиліон, що в перекладі означає «обрус». У церкві св. Юра братія помолилась Божественну Літургію, яку своїм співом супроводжував семінарійний октет. Брати також прислуговували у святилищі і біля Нерукотворного образу. Після Літургії відбулась молитва за Україну. Опісля семінаристи відвідали ще кілька відомих храмів Львова, зокрема монастир святого Архистратига Михаїла, Латинський катедральний собор Успіня Пресвятої Діви Марії, Вірменський собор і Переображенську церкву. Див.фоторепортаж:
|