Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Якою є наша віра? [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 08 March 2015 19:26 | |||
Вже у своїй першій науці, яка відбулась у п'ятницю по обіді, о. Євген ввів нас у головну тему реколекцій, водночас пояснивши, чому над слід розважати над нашою вірою. Зокрема, для кращого розуміння, реколектант пояснив етимологію терміну "віра" і його розуміння у єврейській і грецькій мовах. Відтак у кожній наступній науці о. Євген з різних точок зору аналізував значення віри у житті християнина. Отець часто вдавався до прикладів зі Святого Письма, щоб показати, як ми маємо вірити. Тиша і молитва створили сприятливі умови, щоб кожен брат зміг почути Бога у своєму серці, аби набратись сили до ще ревнішої боротьби у період Посту і належно підготуватись до зустрічі з воскреслим Христом. Завершились реколекції в неділю по обіді подячним молебнем до Богородиці, який очолив отець ректор Мирон Бендик. Він же від імені семінарійної спільноти виголосив подяку о. Євгену за реколекції, а також висловив сподівання, що отець ще неодноразово завітає до нашої семінарії. Див.фоторепортаж:
|