Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Вулицями Дрогобича пройшла Хресна дорога [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 16 March 2015 15:10 | |||
Розпочалась хресна дорога біля Катедрального собору Пресвятої Трійці, де ще задовго до початку ходи численно зібрались дрогобичани. Як зауважив о. Іван Паньків, цьогорічна хресна хода мала на меті вшанувати постать митрополита Андеря (Шептицького), рік якого зараз триває у нашій Церкві. Розважання на кожній стації базувались на повчаннях митрополита. Вірні мали змогу почути звернення Великого Пастиря до нашого народу, яке лунає крізь десятиліття, не втрачаючи своєї актуальності. Дорогою до процесії долучались нові учасники. Багатотисячна колона молільників, пройшовши центральною частиною Дрогобича, завершила ходу там де і розпочала - біля Катедрального храму Пресвятої Трійці. На закінчення до народу звернувся владика Ярослав (Приріз), який у своїй проповіді ще раз відзначив роль митрополита Андрея для Церкви і для народу, особливо у сьогоднішній складний час. Див.фоторепортаж:
|