Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Митрополит Андрей (Шептицький): страждання, жертва, мудрість [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 02 November 2015 20:22 | |||
На початку ректор семінарії о. Мирон Бендик представив гостя, а також розповів про свої враження від спілкування і співпраці з отцем Андрієм, з яким познайомився ще в часи виходу нашої Церкви з підпілля. Отець-ректор розповів, що гість є уродженцем США, рукоположений на ієрея патріархом Йосифом у 1980 р. Отець Андрій розпочав свій виступ з відповіді на питання, про те, що саме зацікавило його у постаті митрополита. Відповідаючи, доповідач пригадав свої семінарійні роки в Римі, коли спілкувався з патріархом Йосифом. "Патріарх завжди нам говорив про свого попередника митрополита Андрея. Для нього не було більшого авторитета і він в усьому взорувався на нього,"- зазаначив отець. За словами отця, "митрополит Андрей полюбив український народ за його страждання, який у цьому стражданні був подібний до самого Господа Ісуса Христа." Доповідач розповів численні приклади любові і відданості владики Андрея своєму народові. "Любов митрополита на є лише людською любов'ю. Це Божа любов, яка проявляється через людину," - відзначив о. Андрій. Андрей Шептицький, як розповів доповідач, сам просив Господа про мудрість і завжди цитував Послання святого Якова: «Якщо комусь із вас бракує мудрості, просіть у Господа і Він дасть вам її». Тому владика Андрей благав, щоб ми щодня просили у Бога його божественної мудрості. Адже людина перешкоджає Богові творити через себе Його діла. "Нам треба мудрості, щоб знати, як поводитися і вміти бачити світ з Божої перспективи." На завершення слово взяв владика Ярослав (Приріз), який подякував о. Андрію за його візит і його виступ, який за словами архиєрея був "ще одним діамантом до ікони митрополита Андрея". Семінарійна спільнота висловила свою вдячність гучними оплесками і многаліттям. Див.фоторепортаж:
|