Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
В семінарії стартував черговий навчальний рік [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 29 August 2016 20:14 | |||
У своїй проповіді владика пригадав, що навчальний рік, у який ми вступаємо, є ювілейним 20-м роком від заснування семінарії. Тому ця Літургія повинна бути молитвою подяки за усіх священнослужителів, які тут проходили формацію і зараз служать по всій Україні та за її межами, і семінаристів, які ще готуються стати добрими пастирями. Пригадуючи українську історію, проповідник відзначив, що головним чинником, який єднав наш народ у важкі часи неволі була саме Церква на чолі з її священиками. Тому важливо дбати про їх добру підготовку. Розважаючи над темою покликання, єпископ наголосив, що прихід до семінарії ще не є реалізацією цього покликання, але це вже є початком переміни, дозрівання до тайни священства. За словами владики, семінарія послуговується для цього особливим святоотцівським методом, який являє собою не просте заучування теоретичного матеріалу, а постійне зростання у пізнання Бога. В кінці проповіді владика Ярослав привітав усіх семінаристів та викладачів з початком нового навчального року. Після заверешення Літурігії владика здійснив Чин освячення підрясників студентам 2-го курсу семінарії. Відтак після спільної фотографії відбулась святкова трапеза, а студенти 1-го курсу та їх батьки мали зустріч з проректором семінарії о. Василем Чавою. Див.фоторепортаж:
|