Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Подорож семінаристів до столиці Галичини [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 07 September 2016 16:50 | |||
Першим пунктом мандрівки був славнозвісний Шевченківський гай. Екскурсія старовинними пам'ятками народної архітектури дозволила братам зануритись в минуле, більше дізнатись про багату культуру нашого народу. З особливим трепетом семінаристи відвідували дерев'яні храми, де впродовж століть молились українці, де росла і плекалась віра народу в Бога. Відтак брати вирушили до національного музею імені Андрея Шептицького, де побували на виставці середньовічного українського сакрального мистецтва XII-XVIII століть. З допомогою екскурсовода, семінаристи мали змогу прослідкувати за розвитком українського іконопису впродовж історії, побачити, який відбиток залишала кожна епоха на українській іконі. Ввечері, після прогулянки центром Львова, братія, сповнена вражень та вдячності Богу за прекрасний день, вирушила до Дрогобича. Див.фоторепортаж:
|