Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди ювілею семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 16 October 2016 10:46 | |||
Взяли участь у богослужінні ректор семінарії о. Мирон Бендик, проректори з навчальної та виховної частини о. Роман Андрійовський та о. Василь Чава, префект о. Василь Вербіцький, викладачі, а також духовенство Самбірсько-Дрогобицької єпархії, ректори та представники семінарій УГКЦ. Богослужіння супроводив співом семінарійний хор "Оранта". У своїй проповіді владика Ярослав висловив подяку Богові за блаженної пам'яті владику Юліана (Вороновського), з благословення якого відбулась важлива подія в історії УГКЦ - заснування Дрогобицької духовної семінарії. Єпископ подякував ректорові та іншим співпрацівникам, які вклали свою лепту у розвиток семінарії, а також всьому викладацькому складу, які натхненно доносили до студентів Боже Слово. Наприкінці до присутніх звернувся зі словами привітання преосвященний Клавдіо (Гуджеротті), який побажав викладачам та семінаристам духовно зростати і приносити рясні плоди праці. Після завершення Божественної Літургії владика Ярослав нагородив десятьох священиків, що належать до викладацького складу семінарії, протоієрейськими хрестами. Отримали нагороди отці Роман Андрійовський, Василь Чава, Юрій Сільник, Андрій Бунь, Богдан Лехович, Андрій Осередчук, Юрій Хамуляк, Олег Сподар, Михайло Олійник, Ігор Цмоканич. Див.фоторепортаж:
|