Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи відвідали біолого-природничий факультет ДДПУ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 11 November 2019 21:49 | |||
Цікаву зустріч братам провів п. Василь Стахів, заступник декана факультету з науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці. Науковець першу частину розповіді присвятив постаті Раймунда Яроша, президента Дрогобича (1931-1937 рр.) та власника курорту Трускавець в першій половині XX ст., з ім’ям якого пов’язана історія будівлі, в якій зараз функціонує біолого-природничий факультет ДДПУ. Відтак п. Василь провів невеличку екскурсію по факультеті, розповідаючи братії історію його виникнення, навчально-виховний процес студентів, їхні успіхи в царині науки та культурно-дозвіллєвій діяльності, а також про плідну співпрацю факультету з університетами Європи. Брати мали змогу побачити експонати флори та фауни, відвідати навчальні аудиторії та лабораторії, ознайомитися з архітектурою будівлі, яка була побудована у стилі еклектики. На завершення зустрічі о. Олег Кекош, викладач семінарії та капелан університету, від імені семінарійної спільноти виголосив слова подяки п. Василю за змістовну інформацію, чудову екскурсію та висловив надію на подальшу тісну співпрацю семінарії з факультетом. Див.фоторепортаж:
|