Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи взяли участь у семінарі про медіаграмотність [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 27 November 2019 13:34 | |||
п. Тарас Жеплінський чітко сформулював саме поняття медіаграмотності як набору компетентностей, необхідних для активної та усвідомленої участі в житті медійного суспільства. Відтак лектор коротко розповів про принцип медіграмотності, який полягає в тому, що медіа – це посередник, який інформує людину про реальний світ, а водночас формує бачення сприйняття людиною світу. П. Тарас пригадав студентам про правила медіабезпеки, ігнорування яких має негативні наслідки. Наприкінці доповідач спонукав семінаристів проповідувати Євангеліє у мас-медіа, до чого заликав св. папа Іван Павло II. Згодом присутні мали можливість поставити запитання п. Тарасу. Завершальним було слово подяки о. Романа Андрійовського, після чого семінаристи дружнього заспівали лектору «Многаліття». Див.фоторепортаж:
|