Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицька семінарійна спільнота пережила пасхальну таїну [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 02 May 2021 06:06 | |||
29 квітня, у Страсний Четвер, зранку брати молилися Вечірню з Літургією Василія Великого, яку очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицький Кир Ярослав (Приріз) у співслужінні. Після «Будь ім’я Господнє…» владика Ярослав здійснив Чин умивання ніг 12-ом священникам Самбірсько-Дрогобицької єпархії. По завершенні Літургії о. Тарас Герасимчук, ректор катедри, від імені всієї єпархіальної родини привітав очільника єпархії з 15-тою річницею єпископської хіротонії. Опісля у стінах семінарії о. Мирон Бендик від імені Дрогобицької семінарійної спільноти привітав архиєрея та подякував йому за свідоцтво віри. У вечері брати-семінаристи творили спільну молитву Утреню Страстей Христових з єпископом Кир Ярославом та Кир Григорієм (Комаром), єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії та семінарії і катедрального собору. Підписуйтесь ✅ і слідкуйте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|