РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Електронні книги
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Дрогобицька семінарійна спільнота пережила пасхальну таїну [ФОТО] |
Неділя, 02 травня 2021 06:06 | |||
Пасхальна таїна лежить в основі всієї Євангелії і проповіді з перших часів християнства по сьогодення. Разом з всією Церквою дрогобицька семінарійна спільнота по-особливому вшановує «над празниками празник і над торжествами торжество» святого і славного Христового Воскресіння. Цьогоріч через різноманітні богослужіння, які розкривають зміст Христових страстей, Його розп’яття, Господнього кенозису та сенс Його воскресіння з мертвих, більша частина семінаристів єдналася у молитві з єпархіальним духовенством та вірними у катедральному храмі Пресвятої Трійці. Інші семінаристи традиційно роз'їхались розділити пасхальну радість з вірними нашої Церкви на місійних теренах. 29 квітня, у Страсний Четвер, зранку брати молилися Вечірню з Літургією Василія Великого, яку очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицький Кир Ярослав (Приріз) у співслужінні. Після «Будь ім’я Господнє…» владика Ярослав здійснив Чин умивання ніг 12-ом священникам Самбірсько-Дрогобицької єпархії. По завершенні Літургії о. Тарас Герасимчук, ректор катедри, від імені всієї єпархіальної родини привітав очільника єпархії з 15-тою річницею єпископської хіротонії. Опісля у стінах семінарії о. Мирон Бендик від імені Дрогобицької семінарійної спільноти привітав архиєрея та подякував йому за свідоцтво віри. У вечері брати-семінаристи творили спільну молитву Утреню Страстей Христових з єпископом Кир Ярославом та Кир Григорієм (Комаром), єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії та семінарії і катедрального собору. Підписуйтесь ✅ і слідкуйте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|