... Семінаристи VI курсу Дрогобицької семінарії ознайомилися з різними сферами душпастирського служіння
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2021 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Visits

 Погода в Україні
 
Семінаристи VI курсу Дрогобицької семінарії ознайомилися з різними сферами душпастирського служіння PDF Print E-mail
Thursday, 09 September 2021 21:11

dushpastyrska praktyka 2021У рамках пастирської практики семінаристи VI-го курсу Дрогобицької духовної семінарії почали знайомство з різними сферами душпастирства у Самбірсько-Дрогобицькій Єпархії УГКЦ. Так у середу, 8 вересня 2021 р. Б., студенти відвідали благодійний фонд «Карітас СДЄї», де його духівник о. Богдан Лехович ознайомив братію зі структурою та різними дочірніми організаціями. Відтак семінаристи пройшли коридорами установи, щоб зсередини побачити, як практично реалізується заклик Христа «Будьте милосердні…».

Першим пунктом екскурсії став Центр дозвілля для молоді з вадами розумового розвитку «Дивовижні долоні». Нікого не залишило байдужим знайомство з його учасниками, які з радістю прийняли семінаристів і разом з наставниками запросили приєднуватись до своєї спільноти. Далі браття мали можливість побачити та почути, як реалізуються численні благодійні проекти «Карітасу». Зокрема працівники фонду розповіли про діяльність центру соціальної та психологічної допомоги дітям і молоді з труднощами в навчанні та соціалізації «Разом сильніші», проекту «Протидія торгівлі людьми», спільноти для безпритульних «Наша хата», клубу літніх людей «Жива історія». Семінаристи також дізнались, як допомагають сім’ям переселенців, зокрема кримським татарам, залучають волонтерів, надають потребуючим психологічну допомогу. Наприкінці зустрічі брати відвідали християнське кафе «Витанія», де можна смачно пообідати. На завершення кожен шестикурсник отримав диск “З любов’ю служімо один одному”, в якому представлено основні ділянки соціального служіння УГКЦ.

У четвер, 9 вересня, отець Василь Нестер, голова Комісії у справах родини, ознайомив студентів зі специфікою її діяльності. Зокрема, він розповів, яким чином функціонують єпархіальні центри передподружньої підготовки. Також отець Василь розповів, як має проходити праця з подружніми парами на парафіяльному рівні. Він закликав братів долучатись до ініціатив цієї єпархіальної структури та запросив до активної співпраці в майбутньому священичому служінні.

Також у четвер, 9 вересня, семінаристи відвідали військову частину у м. Дрогобичі, де їх приймав військовий капелан о. Тарас Коцюба. В рамках цього візиту браття поспілкувалися зі офіцером, відповідальним за морально-психологічну підготовку військових, який розповіли про основні аспекти своєї роботи, відзначивши важливу роль військового капелана у сучасній українській армії в умовах російської збройної агресії супроти нашої держави. О. Тарас, відштовхуючись від власного досвіду, розповів про особливості капеланського служіння серед військових у тилу та на передовій.

 

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA