РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи VI курсу Дрогобицької семінарії ознайомилися з різними сферами душпастирського служіння |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 09 вересня 2021 21:11 | |||
Першим пунктом екскурсії став Центр дозвілля для молоді з вадами розумового розвитку «Дивовижні долоні». Нікого не залишило байдужим знайомство з його учасниками, які з радістю прийняли семінаристів і разом з наставниками запросили приєднуватись до своєї спільноти. Далі браття мали можливість побачити та почути, як реалізуються численні благодійні проекти «Карітасу». Зокрема працівники фонду розповіли про діяльність центру соціальної та психологічної допомоги дітям і молоді з труднощами в навчанні та соціалізації «Разом сильніші», проекту «Протидія торгівлі людьми», спільноти для безпритульних «Наша хата», клубу літніх людей «Жива історія». Семінаристи також дізнались, як допомагають сім’ям переселенців, зокрема кримським татарам, залучають волонтерів, надають потребуючим психологічну допомогу. Наприкінці зустрічі брати відвідали християнське кафе «Витанія», де можна смачно пообідати. На завершення кожен шестикурсник отримав диск “З любов’ю служімо один одному”, в якому представлено основні ділянки соціального служіння УГКЦ. У четвер, 9 вересня, отець Василь Нестер, голова Комісії у справах родини, ознайомив студентів зі специфікою її діяльності. Зокрема, він розповів, яким чином функціонують єпархіальні центри передподружньої підготовки. Також отець Василь розповів, як має проходити праця з подружніми парами на парафіяльному рівні. Він закликав братів долучатись до ініціатив цієї єпархіальної структури та запросив до активної співпраці в майбутньому священичому служінні. Також у четвер, 9 вересня, семінаристи відвідали військову частину у м. Дрогобичі, де їх приймав військовий капелан о. Тарас Коцюба. В рамках цього візиту браття поспілкувалися зі офіцером, відповідальним за морально-психологічну підготовку військових, який розповіли про основні аспекти своєї роботи, відзначивши важливу роль військового капелана у сучасній українській армії в умовах російської збройної агресії супроти нашої держави. О. Тарас, відштовхуючись від власного досвіду, розповів про особливості капеланського служіння серед військових у тилу та на передовій.
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|