Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вибори декана у 2021-му році Божому |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 23 October 2021 14:02 | |||
Після того, як префекти о. Богдан Хом’як та о. Роман Копач сказали ще декілька додаткових дружелюбних порад, спільнота приступила до самих виборів. У виборах традиційно беруть участь семінаристи ІІ-VI курсів. Цьогорічне голосування відбулося, як на диво, за один тур. Отож, за більшістю голосів семінарійна братія обрала деконом бр. Михайла Бонка. Від імені ректорату о. Василь привітав новообраного декана з новим і нелегким служінням та побажав йому Божого благословення на многії і благії літа. Бр. Михайло у своєму слові щиро дякував братам за те, що вони довірилися йому, та запевнив, що намагатиметься всіма можливими способами виконувати покладені на нього обов'язки. Під гучний спів «Аксіос» новообраному деканові вручили булаву та вийшли на подвір’я перед семінарією для пам’ятної світлини. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|