Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Вибори декана у 2021-му році Божому |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 23 October 2021 14:02 | |||
Після того, як префекти о. Богдан Хом’як та о. Роман Копач сказали ще декілька додаткових дружелюбних порад, спільнота приступила до самих виборів. У виборах традиційно беруть участь семінаристи ІІ-VI курсів. Цьогорічне голосування відбулося, як на диво, за один тур. Отож, за більшістю голосів семінарійна братія обрала деконом бр. Михайла Бонка. Від імені ректорату о. Василь привітав новообраного декана з новим і нелегким служінням та побажав йому Божого благословення на многії і благії літа. Бр. Михайло у своєму слові щиро дякував братам за те, що вони довірилися йому, та запевнив, що намагатиметься всіма можливими способами виконувати покладені на нього обов'язки. Під гучний спів «Аксіос» новообраному деканові вручили булаву та вийшли на подвір’я перед семінарією для пам’ятної світлини. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|