Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Гроно спільноти Дрогобицької семінарії молитовно вшанували пам’ять підпільного священнослужителя |
Wednesday, 27 October 2021 19:29 | |||
26 жовтня 2021 р. Б. минула 45-та річниця відходу до вічності блаженної пам’яті о. Івана Сокола, підпільного священника Української Греко-Католицької Церкви ,а 2 березня – 110 років від його народження. З цієї нагоди кілька викладачів та студентів Дрогобицької духовної семінарії помолились Парастас на його могилі в с. Снятинка. У своєму слові після Парастасу о. Василь Чава, проректор семінарії, нагадав присутнім про основні моменти важкого життя цього підпільного священника, а також наголосив на важливості його діяльності в тодішні часи на теренах Перимиської єпархії, спадкоємицею якої є наша Самбірсько-Дрогобицька єпархія. Він, зокрема, сказав: «Попри солодкі обіцянки радянської влади о. Іван залишився вірним сином своєї Церкви, який попри небезпеку для власного життя не залишив вірних без духовного супроводу у такий важкий період». Довідка: Іван Сокіл народився 2 березня 1911 року в с. Хлоп’ятин Сокальського повіту (тепер Польща) в багатодітній родині Григорія й Анни (Кисіль) Сокіл. Початкову освіту здобув у 1918-1922 роках у рідному селі, у 1922-1931 навчався в Сокальській гімназії, після закінчення якої у 1931 вступив у греко-католицьку духовну семінарію м. Перемишля, яку закінчив у 1935 році. Цього ж року 15 лютого отримав дияконські свячення, священничі отримав із рук Перемишльського єпископа Йосафата Коциловського 12 травня 1935 року в катедральному соборі міста Перемишля.
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|