... Дрогобицька семінарійна спільнота помолилась останні в 2022 р.Б. Літургії Передосвящених Дарів
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< April 2022 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Visits

 Погода в Україні
 
Дрогобицька семінарійна спільнота помолилась останні в 2022 р.Б. Літургії Передосвящених Дарів PDF Print E-mail
Thursday, 21 April 2022 12:13

pered osv 2022Впродовж перших трьох днів Страсного тижня спільнота Дрогобицької духовної семінарії єдналася у молитві зі своїм Архиєреєм. З 18-го по 20-те квітня 2022 року Божого у семінарійному храмі блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима вл. Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні семінарійного духовенства очолював Архиєрейську Божественну Літургію Передшеосвячених Дарів.

За Господній Престолом з єпископом єдналися о. Роман Андрійовський, проректор з навчальної частини, о. Богдан Хом’як та о. Роман Копач, префекти семінарії. Разом із димом кадила до Господа підносилася і молитва семінарійної спільноти.
Після кожного священнодійства Кир Ярослав ділився із духовними синами своїми думками та роздумами. Єпископ наводив приклади на основі прожитого досвіду - чи то з навчання в підпільній семінарії, чи то служіння в підпільній церкві, чи то із урядування у монастирі в ролі настоятеля Згромадження Найсвятішого Ізбавителя. Із кожної проповіді владики кожен брат зміг винести особливу думку для себе. Найбільше зворушило братів побажання, яке преосвященний єпископ Ярослав висловив після Літургії у середу: «Я молюся, щоб кожен з вас, тут присутніх, зміг колись сподобитися, удостоїтися служити у Божій світлиці».
Третій день був особливий і тим, що Архиєрей освятив для наших українських воїнів знаряддя духовної зброї – чотки (вервиці), які семінаристи сплели власноруч.
На завершення кожної Літургії Передшеосвячених Дарів традиційно лунала молитва за Україну «Боже великий, єдиний, Нам Україну храни».

  • Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: