Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Дрогобицька духовна семінарія літургійно пережила Пасху Христову |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 23 April 2022 15:34 | |||
21 квітня 2022 року Божого браття-семінаристи молилися у катедральному соборі Пресвятої Трійці. Зранку Вечірню з Літургією Василія Великого очолив преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у спіслужінні грона єпархіального духовенства. По завершенні священнодійства відбувся Чин умивання ніг, який пригадує, як наш Божественний Спаситель умивав ноги своїм дванадцятьом апостолам під час Тайної Вечері. Після відпусту єпископ подякував усім священнослужителям, хорові «Відлуння» та семінаристам. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|