Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У семінарії пройшла гумористична вистава з нагоди свята Миколая |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 18 December 2022 22:25 | |||
"Те, що ми маємо змогу в один день посміятися зі себе та по-доброму "підколоти" інших, є насправді знаком гідності та любові між нами", – сказав о. Мирон Бендик, ректор семінарії. На виставі були присутні вл. Ярослав (Приріз) та вл. Григорій (Комар), єпископи Самбірсько-Дрогобицької єпархії; викладачі, настоятелі та інші працівники семінарії зі своїми сім'ями. За виступ відповідали семінаристи IІІ курсу. Їм, без жодного сумніву, вдалося органічно та дотепно поєднати живі сценки з різними відео-вставками, що показали їх акторські вміння, кмітливість та високу спостережливість. Винагородою за плідну працю над підготовкою до свята стала жива атмосфера в залі та гучний сміх глядачів. По завершенню цієї вистави глядачів відвідав святий Миколай, принісши з собою справжню святкову радість. Він подякував усім за присутність, побажав гостям миру, злагоди у їхніх домівках, непідробного щастя в особистому житті, та стремління до святості. На завершення свята о. Мирон сказав: "Ми хочемо долучитися до цієї радості, яку нам подарував IІІ курс. Тому, наслідуючи самого св. Миколая, безкорислива щедрість якого не знала меж, ми запрошуємо усіх студентів семінарії прийняти від нас подарунки". Відтак владика Ярослав щиро подякував організаторам за чудове свято та уділив кожному семінаристу своє єпископське благословення. Ще одним традиційним вечором гумору у ДДС є "Андріївські вечорниці", де семінаристи пародіюють не викладачів та настоятелів, а самих себе. Більше про цьогорічне свято Андрія за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2786-svyato-andriya-pervozvannoho-u-dds-2022.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|