РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії пройшла гумористична вистава з нагоди свята Миколая |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 18 грудня 2022 22:25 | |||
"Те, що ми маємо змогу в один день посміятися зі себе та по-доброму "підколоти" інших, є насправді знаком гідності та любові між нами", – сказав о. Мирон Бендик, ректор семінарії. На виставі були присутні вл. Ярослав (Приріз) та вл. Григорій (Комар), єпископи Самбірсько-Дрогобицької єпархії; викладачі, настоятелі та інші працівники семінарії зі своїми сім'ями. За виступ відповідали семінаристи IІІ курсу. Їм, без жодного сумніву, вдалося органічно та дотепно поєднати живі сценки з різними відео-вставками, що показали їх акторські вміння, кмітливість та високу спостережливість. Винагородою за плідну працю над підготовкою до свята стала жива атмосфера в залі та гучний сміх глядачів. По завершенню цієї вистави глядачів відвідав святий Миколай, принісши з собою справжню святкову радість. Він подякував усім за присутність, побажав гостям миру, злагоди у їхніх домівках, непідробного щастя в особистому житті, та стремління до святості. На завершення свята о. Мирон сказав: "Ми хочемо долучитися до цієї радості, яку нам подарував IІІ курс. Тому, наслідуючи самого св. Миколая, безкорислива щедрість якого не знала меж, ми запрошуємо усіх студентів семінарії прийняти від нас подарунки". Відтак владика Ярослав щиро подякував організаторам за чудове свято та уділив кожному семінаристу своє єпископське благословення. Ще одним традиційним вечором гумору у ДДС є "Андріївські вечорниці", де семінаристи пародіюють не викладачів та настоятелів, а самих себе. Більше про цьогорічне свято Андрія за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2786-svyato-andriya-pervozvannoho-u-dds-2022.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|