Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Нам пишуть... |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 22 January 2023 12:09 | |||
«Слава Ісусу Христу! Вітаємо зі святами! Семінаристи Дрогобицької духовної семінарії навесні вперше прийшли до ВПО у гуртожиток 5 навчити базовим принципам життя діточок, які прибули з півдня та сходу нашої країни. Але на наше прохання брати організували зустрічі і для дорослих. Раз у тиждень, при будь-яких погодних умовах, навіть при відключенні електричної енергії, брати приходили на зустрічі для цікавих розповідей та нашого духовного розвитку, які ми дуже чекали. Тарас Петруняк разом з Назаром Городиським пояснили нам такі важливі, і в той же час, не досконало зрозумілі Божі Заповіді. А з Дмитром Білим та Богданом Піддубним ми понурилися в Таїнства Православної церкви- хрещення, миропомазання, євхристії та дізналися про церковний етикет. Викладач ДДС Ігор Бриндак розповів та показав приклади в духовній літературі про євхаристійні чудеса- перетворення хліба та вина у людське тіло та кров. Розповів про Великих Святих, а свято Миколая Чудотворця ми навіть відсвяткували усі разом- з привітанням та подарунками! Усі разом брати зрозуміло, на сучасних прикладах відповідали на безліч наших питать- як, де, коли, чому? А гурт семінаристів підкорив наші серця співом сучасних та релігійних пісень. А слова пісні " ...бо до тебе навесні я повернусь мила..." від Василя Коваля вселяють надію на швидку Перемогу та повернення наших віськових додому. Велика подяка братам та викладачам семінарії за Ваші знання, доброту, невтомність. За Вашу місію просвідчувати та духовно ростити кожну людину! Успіхів Вам усім" Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|