... Нам пишуть...
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Нам пишуть... PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 22 січня 2023 12:09

nam pyshutСтуденти Дрогобицької духовної семінарії, крім навчання, виконують різноманітні служіння і в стінах семінарії, і поза нею. Все це комплексно сприяє їхньому приготуванню до майбутнього священичого служіння. Нещодавно на електронну адресу нашої семінарії прийшов лист вдячності, в якому розповідається про один з аспектів діяльності наших семінаристів. На прохання автора дозволимо собі навести його повністю в оригінальній редакції.

 «Слава Ісусу Христу! Вітаємо зі святами! Семінаристи Дрогобицької духовної семінарії навесні вперше прийшли до ВПО у гуртожиток 5 навчити базовим принципам життя діточок, які прибули з  півдня та сходу нашої країни. Але на наше прохання брати організували зустрічі і для дорослих. Раз у тиждень, при будь-яких погодних умовах, навіть при відключенні електричної енергії, брати приходили на зустрічі для цікавих розповідей та нашого духовного розвитку, які ми дуже чекали. Тарас Петруняк разом з Назаром Городиським пояснили нам такі важливі, і в той же час, не досконало зрозумілі Божі Заповіді. А з Дмитром Білим та Богданом Піддубним ми понурилися в Таїнства Православної церкви- хрещення, миропомазання, євхристії  та дізналися про церковний етикет. Викладач ДДС Ігор Бриндак розповів та показав приклади в духовній літературі про євхаристійні чудеса- перетворення хліба та вина у людське тіло та кров. Розповів про Великих Святих, а свято Миколая Чудотворця ми навіть відсвяткували усі разом- з привітанням та подарунками! Усі разом брати зрозуміло, на сучасних прикладах відповідали на безліч наших питать- як, де, коли, чому? А гурт семінаристів підкорив наші серця співом сучасних та релігійних пісень. А слова пісні " ...бо до тебе навесні я повернусь мила..." від Василя Коваля вселяють надію на швидку Перемогу та повернення наших віськових додому.

Велика подяка братам та викладачам семінарії за Ваші знання, доброту, невтомність. За Вашу місію просвідчувати та духовно ростити кожну людину! Успіхів Вам усім"

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA