Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяні відвідини парафіян на місійних теренах |
Monday, 27 February 2023 22:00 | |||
У період Різдвяних свят брати V курсу Губик Юрій та Хомин Василь відвідали місійні терени задля допомоги у поширенні Доброї новини по всіх куточках України. "4 січня ми виїхали з Трускавця до Дніпра. А вже 5 – вирушили автобусом до Першотравневська", – оповідають початок поїздки семінаристи. Після прибуття брати одразу пішли допомагати прикрашати храм, аби належно зустріти Різдво Христове, після чого долучилися до приготуваннями Святої вечері. "Нас прийняла парафіянка п. Людмила, яка дуже тепло до нас віднеслась: смачно готувала і часто заводила з нами щирі розмови", – згадують брати. У наступний день семінаристи відвідали парафії Першотравневська, Богданівки та Галівки. "На Святу вечерю нас прийняв отець Ярослав разом із його великою сім'єю. Люди були дуже раді бачити семінаристів, так як багато з них мали родину на Заході. Серед них, зокрема, були люди з Трускавця та Дрогобича". Усі святкові богослужіння доповнювалися світлими колядками, якими також привітали і місцевий Дім культури. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|