Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Молитовне святкування Вознесіння Христового |
Thursday, 25 May 2023 14:22 | |||
24 травня 2023 р. Б., напередодні величного свята Христового Вознесіння, у катедральному храмі Пресвятої Трійці браття Дрогобицької семінарії спільно із парафіяльною спільнотою помолились Вечірню із Литією. Очолив урочисте богослужіння преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, у співслужінні семінарійного та парафіяльного духовенства. На завершення Вечірні архиєрей вніс ікону свята до тетраподу. Після цього у семінарійному храмі браття помолились Утреню, під час якої відбулось святкове мирування. Священнослужили префекти ДДС: о. Роман Копач у співслужінні з о. Богданом Хом'яком. У сам день Вознесіння семінарійна спільнота молилась у катедрі, де Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Ярослав. "Коли ти, Христе, вознісся з гори Оливної, сили небесні, бачивши це, кликали одні до одних: Хто він такий? І було сказано їм: Він – величним і могутній, він переможний у бою, він – дійсно Цар слави! І чому багряні його шати? – Бо із Воссора, тобто з тіла, приходить. А сам ти, як Бог, сів по правиці величности та й послав нам Святого Духа, щоб провадив і спасав душі наші", – святкова стихира на стиховні. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|