Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Приїзд блаженнішого Святослава (Шевчука) до Дрогобича з нагоди 30-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 05 June 2023 20:26 | |||
Блаженніший Святослав у своїй проповіді, зокрема, сказав: "Сьогодні ми святкуємо 30-ліття створення нової єпархії на матірних землях нашої Церкви і дякуємо за перші три десятиліття плодів Святого Духа, які Господь вилив на народ через цю єпархію. Бог воскресив нашу Церкву, вивів з часів підпілля та зволив Святим Духом творити нові єпархії, щоб, можливо, тепер Церква стала ядром боротьби проти російського завойовника. Сьогодні Україна стала у центрі уваги цілого світу, тому ми повинні вчитися широко закидати сіті євангелізації, бо через нас Господь хоче сьогодні уловити всю вселенну, як співається у тропарі Зіслання Святого Духа. Від нас чекають відповіді на складне питання: як бути християнином у часі війни. Нехай Дух Святий допоможе нам відповісти на ці складні питання, оскільки саме Він є запорукою невмирущості та сили українського духу". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|