Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна спільнота відзначила завершення 2022-2023 навчального року |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 18 June 2023 15:40 | |||
Після спільної молитви їжу поблагословив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії та духівник Братства Введення в храм Пресвятої Богородиці, що діє при нашій семінарії. Через несприятливі погодні умови семінаристам не вдалось провести цей час на свіжому повітрі, однак це не завадило їм отримати позитивні емоції від спілкування один з одним та вкотре подякувати Богові за спільно проведений навчальний рік, а викладачам, духівникам та управі ДДС – за духовний та інтелектуальний провід. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|