Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи помолилися з архиєреєм та привітали його з 18-ою річницею єпископських свячень |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 29 April 2024 20:43 | |||
«У період Страсного тижня, який ми благополучно розпочали спільною молитвою з нашим владикою, Свята Церква споминає спасительне Таїнство Ісуса Христа, що містить у собі, зокрема, Його страсті, смерть і воскресіння. Саме так Син Божий приносить Себе в жертву як справжній Архиєрей. Образ цього найвищого служіння втілює кожен єпископ, тому ми, довірена вам паства, вітаємо вас, владико, із визначним днем в особистому духовному житті та дякуємо за ваше клопітке служіння. Просимо Бога, аби зсилав на вас Свою благодать на стежках життя, та молимо Пресвяту Богородицю про її заступництво у часі вашої праці в Христовому винограднику», – сказав о. Роман. Стихира на стиховні свята: «Господи, ідучи на страсть, ти взяв набік своїх учнів і сказав, утверджуючи їх: Чому не пам'ятаєте слів, які я вам колись казав, що кожному пророкові тільки в Єрусалимі приречено бути вбитим? Тепер уже настає час, про який я вам сказав: Ось я буду виданий в руки на наругу грішників. Вони мене розіпнуть на хресті та покладуть до гробу і вважатимуть за виклятого мерця. Ви ж будьте мужні; на третій день я воскресну на радість вірних і на життя вічне». До цьогорічного Страсного тижня квартет семінаристів записав відеоролик під власне виконання відомого страсного піснеспіву "Претерпівий за нас страсти..."
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|