... Семінаристи помолилися з архиєреєм та привітали його з 18-ою річницею єпископських свячень
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

Найпопулярніше

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи помолилися з архиєреєм та привітали його з 18-ою річницею єпископських свячень PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 29 квітня 2024 20:43

seminarysty pomolylysya z arkhyyereyem ta pryvitaly yoho z 18 oyu richnytseyu yepyskopsʹkykh svyachenʹ 2024У Великий понеділок, 29 квітня 2024 р. Б., у Дрогобицькій духовній семінарії відбулася Архиєрейська Літургія Передосвячених Дарів, яку очолив вл. Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні зі семінарійним духовенством. Після богослужіння о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, від імені всієї спільноти ДДС привітав владику із вісімнадцятою річницею його єпископської хіротонії.

«У період Страсного тижня, який ми благополучно розпочали спільною молитвою з нашим владикою, Свята Церква споминає спасительне Таїнство Ісуса Христа, що містить у собі, зокрема, Його страсті, смерть і воскресіння. Саме так Син Божий приносить Себе в жертву як справжній Архиєрей. Образ цього найвищого служіння втілює кожен єпископ, тому ми, довірена вам паства, вітаємо вас, владико, із визначним днем в особистому духовному житті та дякуємо за ваше клопітке служіння. Просимо Бога, аби зсилав на вас Свою благодать на стежках життя, та молимо Пресвяту Богородицю про її заступництво у часі вашої праці в Христовому винограднику», – сказав о. Роман.

Стихира на стиховні свята: «Господи, ідучи на страсть, ти взяв набік своїх учнів і сказав, утверджуючи їх: Чому не пам'ятаєте слів, які я вам колись казав, що кожному пророкові тільки в Єрусалимі приречено бути вбитим? Тепер уже настає час, про який я вам сказав: Ось я буду виданий в руки на наругу грішників. Вони мене розіпнуть на хресті та покладуть до гробу і вважатимуть за виклятого мерця. Ви ж будьте мужні; на третій день я воскресну на радість вірних і на життя вічне».

До цьогорічного Страсного тижня квартет семінаристів записав відеоролик під власне виконання відомого страсного піснеспіву "Претерпівий за нас страсти..."

 

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:

~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE: https://www.YOUTUBE.com/channel/dseminaria/
~ TWITTER: https://TWITTER.com/dds_ua