Translate into...
Newsletter
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
Most Read
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово» |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 02 June 2025 09:45 | |||
Отець-ректор Мирон Бендик у своїй статті розповідає про різні рівні людської любові – тілесний, душевний та духовний – і про те, що лише духовна, милосердна любов, яка є відображенням Божої любові (карітас, агапе), робить людину по-справжньому щасливою. У статті "Таїнства – вияв Божого милосердя для людини" бр. Олег Ортинський пригадує про те, що Христос не залишив нас, а діє сьогодні, служить нам саме через Святі Таїнства, які не є символами минулого, а живою присутністю Божої любові в нашій реальності. Назар Гришко пояснює значення діл милосердя для душі й тіла як конкретних виявів християнської любові, котрі мають бути щоденною практикою кожного християнина задля власного духовного збагачення та допомоги ближньому. У статті бр. Михайла Білинського йдеться про витоки харитативної діяльності, її розвиток упродовж історії та роль у сьогоденні. Святослав Кілочко пояснює, що таке справжня любов і як її можна та потрібно виражати, а також розповідає про хибні уявлення про неї. Бр. Юрій Григель показує, як Церква реагує на конкретні виклики сучасності, допомагаючи найбільш вразливим верствам населення, а також розповідає про кілька благодійних ініціатив на території Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Бр. Степан Германович описує виклики, з якими стикається Церква під час війни, та її різноманітне служіння в цей непростий час. Бр. Святослав Марич знайомить читачів із діяльністю семінарійного Введенського братства, благодійні справи якого, початі понад століття тому, не припиняються і сьогодні. Дмитро Витівський розкриває, як богослов’я та структура Літургії вчать християн любити ближнього, творити спільноту і жити в єдності та жертовності.
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|