Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Початок нового навчального року в Дрогобицькій Духовній Семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 04 September 2011 15:05 | |||
Після завершення Божественної Літургії владика Юліан здійснив Чин посвячення підрясників для братів ІІ курсу, опісля окропив братів та всіх присутніх свяченою водою. Звертаючись до семінаристів, Преосвященний владика підкреслив важливість служіння священика, за допомогою якого Бог спасає людину. Саме тому семінаристу так важливо відповідально готуватись до цього великого завдання. Закінчилося дійство святковим обідом, а семінаристів І курсу та їхніх батьків ректорат запросив до актового залу, щоб детальніше ознайомити їх з життям та діяльністю семінарії. У неділю, 4 вересня 2011 р.Б., в актовому залі відбулася загально-семінарійна зустріч, під час якої, зокрема, силами студентського самоуправління було вибрано декана семінарії. Ним став семінарист 5 курсу Іван Турчин. Бажаємо братам семінаристам на початок нового академічного року, щоб Господь направляв стопи їхні на діло заповідей своїх! Див. фоторепортаж про подію:
|