... Поновлення міжсемінарійного футбольного суперництва
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< October 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Visits

 Погода в Україні
 
Поновлення міжсемінарійного футбольного суперництва PDF Print E-mail
Wednesday, 05 October 2011 17:51

Спільне фото футбольних команд ЛДС і ДДСУ 2011-2012 року відновилася традиції міжсемінарійних футбольних турнірів. В рамках цієї студентської ініціативи у вівторок, 4 жовтня 2011, футбольна команда Дрогобицької Семінарії відбула в гості до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. На домашньому стадіоні ЛДС в с. Рудно, що поблизу Львова, відбулася товариська гра між збірними командами обох семінарій.

 

Футбольний матч розпочався спільною молитвою «Царю Небесний», яку провадили віце-ректор ЛДС о. Ігор Червінський та духівник ДДС о. Михайло Коліщак. Після спільної молитви арбітр матчу дав свисток про початок гри. Кольори Дрогобицької семінарії захищали: воротар: Тарас Жеплінський; захисники: Роман Копач, Петро Войтович, Микола Циб, Роман Славич; півзахисники: Іван Турчин (капітан команди), Роман Гром, Дмитро Горнакевич, Ігор Гайдук; нападники: Микола Витівський та Михайло Балко. На протязі першого тайму було видно явну перевагу господарів, про що засвідчив рахунок після першого тайму 1:0 в їхню користь. Після 15-хвилинної перерви між таймами гравці обох команд знову поринули у вир матчу. За деякий час гравці ЛДС забитим голом у ворота голкіпера ДДС посилили свою перевагу. Але інтригу у матч повернув гравець гостей Михайло Балко, який влучним ударом у правий кут воріт суперника забив важливий гол. До кінця матчу перевагу у володінні м’ячем мали гравці ЛДС, про що свідчать ще два голи у ворота гостей.

 

Отож, рахунок матчу 4:1 на користь команди Львівської семінарії підтвердив їхню перевагу в цьому матчі. Проте, слід зазначити, що на протязі цілого матчу і після його завершення на полі панувала тепла братня атмосфера, про що свідчить і спільне фото і радісні обличчя гравців обох команд на ньому після завершення поєдинку. Матч вийшов дійсно товариським! Гравцям обох команд, тренерам і всім, хто долучився до його проведення, можна тільки подякувати за добрий приклад спортивного суперництва.