Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Козятин зустрів воскреслого Христа [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 27 April 2017 14:40 | |||
Місто Козятин — районний центр Вінницької області з населенням близько 25 тис. осіб, а також є важливим транспортним вузлом, адже тут знаходиться Козятин I (Козятин-Перший) — вузлова станція Південно-Західної залізниці. Щодо релігійної ситуації, то окрім греко-католиків, у місті є також парафії УПЦ КП, УПЦ МП, римо-католицька громада, а також кілька протестантських спільнот. Отець Антон з дружиною та маленькою донечкою гостинно прийняли семінариста у свій дім. Брат супроводжував співом усі богослужіння, допомагав у прибиранні каплиці. Також активно долучався до праці по господарству. У вільний час о. Антон показав брату Миколі місто. У суботу ввечері було освячено перші кошики з пасхальними стравами. Урочисте пасхальне богослужіння, яке розпочалось у неділю о 5-й ранку, зібрало близько ста людей. Тут бачимо плоди праці отця Антона, оскільки у попередні роки прихожан було не більше як пів сотні. Після освячення пасок і привітального слова, отець з братом відправились до будинку пристарілих, де також благословили пасхальні наїдки. А вже ввечері, гарно подякувавши, брат Микола вирушив до свого дому, щоб і там з ріднею розділити Пасхальну радість. Див.фоторепортаж:
|