... У Дрогобицькій семінарії відбулася зустріч із ректорами семінарій УГКЦ [ФОТО]

< травня 2019 >

У Дрогобицькій семінарії відбулася зустріч із ректорами семінарій УГКЦ [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 16 травня 2019 15:28

alt15 травня 2019 року в семінарійному храмі Дрогобицької духовної семінарії відбулася Вечірня, яку очолив префект семінарії о. Михайло Балко у співслужінні префекта диякона Богдана Хом’яка. Супроводжував богослужіння співом семінарійний секстет «Тавор». Разом із семінарійною спільнотою молилась делегація ректорів семінарії УГКЦ.

Після Вечірні та спільної трапези в актовому залі відбулося представлення ректорів семінарійній спільноті. Вступне слово виголосив ректор ДДС о. Мирон Бендик, який представив братії гостей, надавши кожному слово. До слова були запрошені: владика Богдан (Данило), правлячий архієрей Пармської єпархії св. Йосафата у США, яка входить до складу Філадельфійської митрополії; о. Іван Римар, ректор Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, о. Олег Каськів, синкел у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської Архієпархії; о. Олександр Петринко, ректор Колегіуму Орієнтале в Айхштеті (Німеччина); о. Пантелеймон Трофімов, ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа Велямина Рутського, що у Брюховичах; о. Юрій Коласа, генеральний вікарій Ординаріату для усіх вірних Східних Католицьких Церков в Австрії; о. Андрій Онуферко, виконавчий секретар робочої групи із впровадження Стратегії розвитку УГКЦ «Жива парафія - місце зустрічі із живим Христом»; о. Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа; о. Богдан Тимчишин, ректор Стемфордської семінарії святого Василія у США; Наталія Цюпка, менеджер Школи біотеки УКУ.

Опісля представлення гостей семінаристи мали змогу задати декілька питань. На завершення зустрічі о. Мирон висловив слова подяки ректорам, а семінарійна спільнота заспівала урочисте «Христос Воскрес».

Див.фоторепортаж: