Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У семінарії розпочалися реколекції |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 23 September 2022 20:31 | |||
Після спільної молитви всі перейшли до конференц-залу, де вступне слово мав о. Роман Андрійовський. Проректор з навчання коротко представив реколектанта і нагадав, що владика Іван був запрошений провести реколекції ще зимою, перед Великим постом, проте, через широкомасштабну російську збройну агресію супроти України цей задум вдалося здійснити тільки зараз. Основною темою цьогорічних зібрань буде душпастирське навернення, яке реколектант розкриватиме крізь призму Слова Божого, літургійної молитви та допомоги ближнім. У вступній реколекційній бесіді владика Іван визначив суть навернення в усвідомленні своїх немочів та подальшій переміні мислення, в центрі якого вже стоятиме Христос, а не моє "я". Згодом зупинився над словами Христа: "Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангелію" (Мк 1, 15). "Цими словами Христос закликає нас до такого навернення, зробивши крок уперед, стрибок віри", - продовжив владика. Переміна полягатиме у зустрічі з Особою, що змінить все наше життя. Для прикладу була наведена історія "перетворення" Савла у Павла. Реколекційні зібрання, традиційно, завершились спільною молитвою. Попереду ще два дні спільнотного духовного зростання. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|