... Молдовські місії семінаристів
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2009 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Молдовські місії семінаристів PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 01 грудня 2009 11:14

Семінаристи Дрогобицької духовної семінарії Роман Скалич та Андрій Стецик разом з виконавчим секретарем Пасторально-місійного відділу Патріаршої курії УГКЦ о. Василем Поточняком відвідали греко-католиків Молдови.

 Вони взяли участь у  святковій Літургії з нагоди храмового празника Покрови Пресвятої Богородиці греко-католицької громади м. Кишинів. На урочистостях були присутні співробітники Посольства України у Республіці Молдова, які підкреслили роль місцевої парафіальної спіль¬ноті у справі відродження духовної спадщини, у сприянні роз¬витку та збереженні української само¬бутності та культури. У цей же день було відкрито Духовно-культурний і інформаційний центр ім. Андрея Шептицького, котрий першим закладом такого типу в Республіці Молдова. Засновником Центру стала парафія Покрови Пресвятої Богоро¬диці у м. Кишинів Української Греко-Католицької Церкви. Центр освятив Владика Кишинівський (РКЦ) Антоній Коша, котрий посприяв створенню такого Центру. Від імені Патріарха Любомира (Гузара) під час освячен¬ня Центру о. Василь зачитав Святочне Послання для громади, в якому ви¬словлено сердечну подяку всім тим, хто посприяв здійсненню такого плану, а також вручив Патріарші грамоти чле¬нам громади.
Наступного дня семінаристи з о. Василем Поточняком і адміністратором храму Покрова Пресвятої Богородиці о. Романом Поправкою, відвідали кафедру україністики в м. Бельци.
Дана місійна поїздка стала для семінаристів гарною нагодою пізнати стан Греко-Католицької Церкви у Молдові, що, безумовно, збагатить їх духовну формацію.
Підготував Роман Скалич