Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Шестикурсники ДДС відвідали "Назарет" і "Нашу хату" |
Wednesday, 20 September 2023 14:28 | |||
Семінаристи 6-го курсу Дрогобицької духовної семінарії продовжують знайомитися з різними напрямками душпастирського служіння на території Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Черговою сферою зацікавлення майбутніх священнослужителів стала соціальна сфера. У вівторок, 19 вересня, в рамках курсу «Пастирська практика» вони відвідали спільноту "Наша хата", яка знаходиться в лісовій місцевості поблизу с. Рихтичі та займається допомогою бездомним. Ця спільнота побудована на принципі взаємодопомоги та спільнотної праці. Очільники організації розповіли про зародження та розвиток спільноти й, водночас, представили труднощі, які повставали перед ними. На даний момент спільнота «Наша хата» забезпечує себе, виконуючи широкий спектр робіт у різних галузях. Члени займаються соціальним підприємництвом та фермерством. Учасники спільноти мають навики та обладнання для реставрації старих меблів та інших дерев’яних виробів. Також вони займаються плетінням плотів, сортуванням та продажем старого одягу. Щодо планів на майбутнє, то на даний час ведеться будівництво «Хоспісу ім. владики Юліяна Вороновського» - центру для бездомних-інвалідів, котрі потребують догляду та опіки.
|