... Розпочалося навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2023 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Visits

 Погода в Україні
 
Розпочалося навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах PDF Print E-mail
Saturday, 16 September 2023 08:52

2023 mala seminaria15 вересня 2023 р. Б. розпочався новий навчальний рік у Малій семінарії та на підготовчому курсі, що діє при Дрогобицькій духовній семінарії. Цьогоріч спільноту тих, хто бажає вступати до семінарії або просто бажає краще пізнати церковне життя, богослужіння та віровчення, поповнили кільканадцять нових хлопців.

До слухачів Підготовчих курсів вступне слово мав о. Богдан Хом'як, префект ДДС, давши певні поради юнакам та побажавши інтелектуального та духовного зростання впродовж занять. Семінарист VI курсу Дмитро Голик особливо привітав хлопців, що тільки-но вступили на перший курс Малої семінарії, розповівши, що саме чекає юнаків впродовж трьох років.

Нагадуємо, що навчання на Підготовчих курсах і у Малій семінарії є безкоштовним. До сформованих груп ще можна приєднуватися.

У Малій семінарії можуть навчатися учні 7-10 класів середньоосвітніх навчальних закладів. Метою цих занять, які проводять семінаристи старших курсів Дрогобицької семінарії, – допомогти розпізнати підлітку покликання до Священства та збагатитися знаннями із різних дисциплін, яке допоможе не лише при вступі в «Велику» семінарію, але й розширить світобачення молодої особи. Кожної пʼятниці уроки розпочинаються о 15:30 і тривають до 18:00. Основним завданням нашої Малої семінарії є допомогти юнакові зробити вільний вибір свого майбутнього та виховувати його до життя у спільноті; ввести його у молитовне й таїнственне життя; ознайомити зі Святим Письмом, Катехизмом, літургікою та церковною історією. Після закінчення навчання видається Свідоцтво про закінчення Малої семінарії.
До програми Малої семінарії, окрім навчальної частини, входять духовні та культурно-пізнавальні заходи (відвідування святих місць, монастирів, храмів, музеїв, екскурсії, зустрічі, спільна літургійна молитва, відпочинок на природі тощо).

Завданням Підготовчих курсів є надати майбутнім абітурієнтам знання, необхідні для вступу до семінарії. На ці курси приймаються особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років. Приєднатись до числа слухачів підготовчих курсів можна у будь-який момент