... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ - Богослов'я - Практичний провідник науки релігії в школі і в церкві

< березня 2024 >

Проект "Оцифрована традиція"

Практичний провідник науки релігії в школі і в церкві
PDF Друкувати
Без обкладинки Практичний провідник науки релігії в школі і в церкві
Сторінки: 330
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1909
Візитів: 84955
Голоси користувачів:  / 2
PoorСупер
Опис

У цій опублікованій у 1909 р. в друкарні Наукового Товариства ім. Шевченка книзі о. Євгена Гузара  подано практичні вказівки з викладання основ християнства в народних школах. Автор називає цю свою працю першою у цьому напрямі та пояснює її потребу тим, що, зазвичай, викладати релігію дітям є нелегкою справою з багатьох причин. Тому, пише він, "показувала ся вже від давно нагляча потреба, прийти бодай в части в поміч нашому духовеньству уложенєм і виданєм практичного провідника до науки релігії в народних школах. Ту потребу повинен би заспокоїти, бодай на разі, сей катехитичний провідник" (с.IV-V). о. Євген Гузар подає матеріал, пристосовуючи його до років (класів) та лекцій навчання.

Книга є цінним джерелом для вивчення історії катехитики в УГКЦ.

показувала ся вже від давно нагляча потреба, прийти бодай в части в поміч нашому духовеньству уложенєм і виданєм практичного провідника до науки релігії в народних школах. Ту потребу повинен би заспокоїти, бодай на разі, сей катехитичний провідник. А позаяк ся праця в нашій духовній літературі е перша того напряму, проте і заслугує на всяке ласкаве узгляднене.

Дата: Субота, 02 березня 2013 19:27