Проект "Оцифрована традиція"
Практичний провідник науки релігії в школі і в церкві
PDF Друкувати
Cover not present Практичний провідник науки релігії в школі і в церкві
Категорія: Богослов'я
Сторінок: 330
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1909
Посилання: Завантажити
Visits: 14418
Рейтинг:  / 2
ПоганоВідмінно
Опис:

У цій опублікованій у 1909 р. в друкарні Наукового Товариства ім. Шевченка книзі о. Євгена Гузара  подано практичні вказівки з викладання основ християнства в народних школах. Автор називає цю свою працю першою у цьому напрямі та пояснює її потребу тим, що, зазвичай, викладати релігію дітям є нелегкою справою з багатьох причин. Тому, пише він, "показувала ся вже від давно нагляча потреба, прийти бодай в части в поміч нашому духовеньству уложенєм і виданєм практичного провідника до науки релігії в народних школах. Ту потребу повинен би заспокоїти, бодай на разі, сей катехитичний провідник" (с.IV-V). о. Євген Гузар подає матеріал, пристосовуючи його до років (класів) та лекцій навчання.

Книга є цінним джерелом для вивчення історії катехитики в УГКЦ.

показувала ся вже від давно нагляча потреба, прийти бодай в части в поміч нашому духовеньству уложенєм і виданєм практичного провідника до науки релігії в народних школах. Ту потребу повинен би заспокоїти, бодай на разі, сей катехитичний провідник. А позаяк ся праця в нашій духовній літературі е перша того напряму, проте і заслугує на всяке ласкаве узгляднене.
Опубліковано на сайті: Субота, 02 березня 2013 19:27