РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Йорданські свята у Дрогобицькій семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Опісля відбулася спільна Свята Вечеря семінаристів, вихователів та владик, початок якої благословив владика Юліян, а владика Ярослав звернувся до братів з пастирським словом, в якому привітав їх у стінах альмаматері та наголосив на тому, що кожен повинен стати справжнім свідком Христа, стати тим "Голосом", яким був Іван Предтеча. Вечеря проходила в теплій братській атмосфері зі співом колядок-щедрівок, що додавали особливого смаку святочній вечері. На закінчення вечері владика Ярослав, ще раз особливим чином подякував семінаристам-місіонерам, які не побоялися пожертвувати своїми вакаціями і святкуванням Різдва в родиному колі, але понесли вістку про Воплочення Христа на місійні терени східної та південної України. Після святкової вечері зі словом подяки владикам виступив ректор отець Мирон Бендик, побажавши, щоб ще не один рік і не одне десятиліття владики мали змогу ділити цю спільну вечерю з семінарійною родиною, а також висловив радість, що є така нагода першу Святу Вечерю споживати вдома з родиною, а другу в Семінарії зі семінарійною родиною. На закінчення брати заспівали Многая Літа владикам та розійшлися по кімнатах, щоб незабаром взяти участь у Святкових Йорданських богослужіннях у катедральному храмі Пресвятої Трійці. ![]() Декілька семінаристів залишилися в м. Дрогобичі, щоб супроводжувати своїм співом Велике Йорданське Водосвяття, котре традиційно відбулося на головній площі міста під проводом Преосвященного владики Ярослава та місцевого духовенства.
|